Rádi bychom Vás seznámili s naší produkcí obkladů se staletou živou tradicí v Portugalsku známých po názvem azulejos  a v Holandsku. witjes

     V současnosti méně obvyklým stylovým řešením interiéru u nás je výzdoba keramickými obklady typu Azulejos. Výroba má živou tradici zejména v jižní Evropě /v Portugalsku, ve Španělsku/,ale také v Holandsku a v Německu. Ručně malovaný keramický obklad v těchto zemích bývá nejčastěji v bílé, modré a žluté barvě.

         Barevnost i námět lze přizpůsobit jakémukoli modernímu i historickému interiéru, nabízí různé možnosti řešení od  realistické podobizny po abstraktní dekor. Tato obrazová výzdoba téměř nepodléhá času a hodí se i do dnešních místností s většími výkyvy teploty a vlhkosti jako jsou obývací kuchyně, koupelny.

         Uvítáme její snadnou údržbu. Oceníme skutečnost, že hodnota obrazové výzdoby z keramiky, která je součástí uměleckého řešení interiéru, časem vzrůstá a hned tak nějaký zloděj si ji neodnese.

         Technologie výroby obrazových obkladů zaručuje jejich kvalitu, srovnatelnou s průmyslově vyráběnými obklady, se kterými jsou také kombinovatelné. To umožňuje snadnou cenovou dostupnost obrazových obkladů.

         Jsme snad jedinými výrobci tohoto typu keramického obkladu ve střední a východní Evropě a snažíme se, aby díla zpříjemnila naše domovy, přinášela radost, spokojenost a pohodlí.

Jednotlivé kachle

Kontakt

Mgr.a MgA. Eva Jožová akad.mal. a rest.
Na krčské stráni 11 Praha 4 , 140 00
608547495